stacje dokujące/replikatory portów
Stacja dokujaca 10w1 USB-C Dalyx
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 1 x HDMI Type A
- Wymiary:
280 x 30 x 10 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
385,61 zł / szt
474,30 zł brutto
Stacja dokująca TRUST Dalyx Aluminium 10 in 1 USB-C
- Dodaj dodatkowe porty HDMI, sieciowe, czytnik kart, USB-C i USB-A do laptopa lub tabletu za pomocą jednego USB-C
- port Port HDMI z wyjściem 4K Ultra HD do podłączenia monitora lub telewizora
- Port sieciowy z obsługą szybkiego Gigabit Ethernet
- Czytnik kart z gniazdami na karty SD i micro SD
- Port USB-C PD do ładowania laptopa o mocy do 60 W.
- 4x porty USB-A dla akcesoriów takich jak klawiatura, mysz i napędy zewnętrzne
- Obsługuje prędkość przesyłania danych do 5 Gb / s, dzięki zintegrowanemu stojakowi na laptopa USB 3.2 Gen 1 dla lepszej ergonomii i przepływu powietrza
- Trwała i stylowa obudowa ze stopu aluminium
- Działa na każdym laptopie, MacBooku i tablecie * z portem USB-C; nie są potrzebne sterowniki
| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 100 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 1 x HDMI Type A |
| Wymiary | 280 x 30 x 10 mm |
| Waga | 120 |
| Video | |
| Wymagania sprzętowe | Laptop z Windows 10 / MacBook z macOS 10.11 / Tablet z IOS lub Android |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Popielaty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |