uchwyty
Wózek na projektor max. 10kg
- Obciążenie (maks.): 20
- Przeznaczenie: Projektory
- Wymiary:
Wysokość: 1100 x szerokość: 538 x długość: 773 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
201,29 zł / szt
247,59 zł brutto
Wszechstronny wózek idealnie nadaje się do różnych funkcji prezentacyjnych, takich jak mównica, stojak na laptopa/komputer. Jest stabilny i bezpieczny dla Twojego projektora, laptopa czy monitora oraz może być łatwo przemieszczać dzięki czterem solidnym kółkom. Model BP0067A jest również doskonały jako wygodne miejsce pracy dzięki swojej regulowanej wysokości stalowej konstrukcji. Możesz pochylić obrotowy stolik do 35° w górę i w dół. Stopki zabezpieczające zapobiegają przesunięciu się sprzętu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 20 |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Wymiary | Wysokość: 1100 x szerokość: 538 x długość: 773 mm |
| Waga | 8.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 10300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 820 x 740 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |