uchwyty
Wózek na projektor max. 10kg
- Obciążenie (maks.): 20
- Przeznaczenie: Projektory
- Wymiary:
Wysokość: 1100 x szerokość: 538 x długość: 773 mm
- Full specification
Status: Out of stock
201.29 zł / szt
247.59 zł gross
Wszechstronny wózek idealnie nadaje się do różnych funkcji prezentacyjnych, takich jak mównica, stojak na laptopa/komputer. Jest stabilny i bezpieczny dla Twojego projektora, laptopa czy monitora oraz może być łatwo przemieszczać dzięki czterem solidnym kółkom. Model BP0067A jest również doskonały jako wygodne miejsce pracy dzięki swojej regulowanej wysokości stalowej konstrukcji. Możesz pochylić obrotowy stolik do 35° w górę i w dół. Stopki zabezpieczające zapobiegają przesunięciu się sprzętu.
| Weight | 10300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 820 x 740 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 20 |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Wymiary | Wysokość: 1100 x szerokość: 538 x długość: 773 mm |
| Waga | 8.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |