baterie/akumulatory
Baterie alkaliczne AAA 4 pak
- Wymiary:
10,15 x 44,15 mm
- Napięcie: 1.5
- Rozmiar: AAA
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
3,07 zł / szt
3,78 zł brutto
Bateria LR03 AAA, alkaliczna, 1.5V, 4 sztuki, blister
- Wysoka wydajność i długa żywotność
- Jednorazowe użycie, nie do ponownego naładowania
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Wymiary | 10,15 x 44,15 mm |
| Napięcie | 1.5 |
| Rozmiar | AAA |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 4 |
| Ogniwo | Alkaliczne |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Typ | Bateria |
| Oznaczenia |
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 85 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |