myszki
Mysz optyczna, bluetooth, 1000/1600 dpi
- Model:
ID0078A
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
44,60 zł / szt
54,86 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Model | ID0078A |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 130 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |