ogrodowe
Wodny stół spiralny różowy
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Nr katalogowy:
173769E3
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
158,94 zł / szt
195,50 zł brutto
Wodny stół spiralny - różowy
Fantastyczna zabawa wodą i piłeczkami.
Piłeczki wpuszczamy do ogromnej spirali. Bawimy się nimi w kilku aktywnościach.
Znaduje się tu duże koło, które pomoże wyławiać nam piłeczki z wody.
Ogromna frajda bawić się tą zabawką.
Wersja różowa dla dziewczynek.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Nr katalogowy | 173769E3 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Rodzaj | Stoły wodne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 71,8 x 18,2 x 74,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 750 x 715 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |