głośniki
Głośnik Soundcore Boom 2 czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 80
- Czas pracy na baterii/bateriach: 24
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 27 w magazynie
482,17 zł / szt
593,07 zł brutto
Głośnik Soundcore Boom 2 czarny
| Waga | 2104 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 340 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 80 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 24 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 5.5 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 296 x 185 x 101 mm |
| Waga | 1.66 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |