koncentratory USB
Hub USB-C 1x USB 3.0 + 3x USB 2.0
- Liczba portów: 4
- Porty : 4 x USB Type A Żeńska
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
30,60 zł / szt
37,64 zł brutto
Hub USB-C 1x USB 3.0 + 3x USB 2.0
Hub nie wymaga instalacji żadnych sterowników, wystarczy podłączyć go za pomocą kabla USB-C i od razu zacząć z niego korzystać. Koncentrator ma wbudowaną ochronę przeciwprzepięciową komputera w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze możesz zawsze nosić go w torbie, a metalowa powierzchnia ochroni piastę przed uszkodzeniami i zarysowaniami.
Specyfikacja techniczna
| Producent | i-tec |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 100 x 17 x 7 mm |
| Waga | 20 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Metalowy |
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 x 85 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |