ogrodowe
Wodny stół spiralny różowy
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Nr katalogowy:
173769E3
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
158.94 zł / szt
195.50 zł gross
Wodny stół spiralny - różowy
Fantastyczna zabawa wodą i piłeczkami.
Piłeczki wpuszczamy do ogromnej spirali. Bawimy się nimi w kilku aktywnościach.
Znaduje się tu duże koło, które pomoże wyławiać nam piłeczki z wody.
Ogromna frajda bawić się tą zabawką.
Wersja różowa dla dziewczynek.
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Nr katalogowy | 173769E3 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Rodzaj | Stoły wodne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 71,8 x 18,2 x 74,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 4500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 750 x 715 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |