Wentylator biurkowy STF21
- Moc: 30
- Średnica: 23
- Ustawienie kąta pochylenia: Tak
- Pełna specyfikacja
WENTYLATOR BIURKOWY STF21
Cichy wentylator biurkowy STF21 marki PRIME3 o średnicy 23 cm, który można ustawić w niedalekiej odległości, przyniesie ukojenie w upalne dni, nie przeszkadzając przy tym innym użytkownikom biura lub domowego gabinetu.
- Funkcja oscylacji
- Regulacja nachylenia wentylatora
- Średnica 23 cm
2 PRĘDKOŚCI WENTYLATORA
Model STF21 umożliwia ustawienie prędkości wentylatora na jedną z dwóch dostępnych, tak, aby dopasować siłę podmuchu do własnych potrzeb. Zaś funkcja oscylacji zapewni równomierne rozprowadzenie powietrza. Udogodnienie, jakim jest regulacja nachylenia wentylatora, pozwala zmienić kierunek nadmuchu i dopasować działanie urządzenia do swoich preferencji.
BEZPIECZEŃSTWO W TRAKCIE UŻYTKOWANIA ORAZ ŁATWY MONTAŻ I DEMONTAŻ
Wentylator biurkowy STF21 nie zakłóci spokoju innych użytkowników domowej lub firmowej przestrzeni, gdyż specjalny kształt łopatek wentylatora zmniejsza głośność jego pracy - przy najmniejszej prędkości jego głośność jest poniżej 40 dB.
Bezpieczeństwo w trakcie użytkowania oraz łatwy montaż i demontaż na czas czyszczenia, gwarantuje plastikowa kratka zabezpieczająca na tyle urządzenia oraz mocny, metalowy grill na jego przodzie.
Klasyczny kolor wentylatora sprawia, że dopasowuje się on do każdego wnętrza.
| Waga | 1435 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 325 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PRIME3 |
|---|---|
| Moc | 30 |
| Średnica | 23 |
| Ustawienie kąta pochylenia | Tak |
| Liczba trybów / prędkości | 2 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Oscylacja | Tak |
| Wymiary | 26 x 21 x 36 cm |
| Waga | 1.14 |
| Funkcje specjalne |
|
| Typ | Biurkowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |