Monitor M652 65 cali 24/7 550cd/m2
- Model:
M652
- Częstotliwość pozioma min.: 15
- Częstotliwość pozioma max.: 135
- Pełna specyfikacja
Wyprodukowano z myślą o wydajności, zaprojektowano z myślą o trwałości
Seria Sharp MultiSync M2 (od 32" do 98") to wszechstronne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań wyświetlaczy, opracowane specjalnie z myślą o wymagających środowiskach signage i konferencyjnych. Dzięki natywnej łączności USB-C i szerokiej kompatybilności z platformami, takimi jak Crestron, Cisco Webex i Microsoft Teams, umożliwia ona płynną współpracę Bring Your Own Device i przyszłościową integrację, natomiast obsługa sieci LAN 802.1x zapewnia bezpieczeństwo sieci na poziomie przedsiębiorstwa. Dzięki wiodącej w swojej klasie jasności 550 cd/m, panelowi o wysokiej luminacji minimalizującemu odblaski i sprawdzonemu silnikowi SpectraView Engine od NEC seria M2 zapewnia wyjątkową wydajność wizualną i niezrównaną precyzję kolorów.
Jako część nowej rodziny wyświetlaczy pod marką Sharp seria MultiSync M2 opiera się na tradycji jakości i niezawodności NEC, aby zwiększyć wydajność i długoterminową wartość. Jej sprawdzona modułowa konstrukcja obsługuje niestandardowe opcje obliczeniowe (Raspberry Pi lub Intel SDM) i elastyczną łączność (np. AV-over-IP) oraz zapewnia długotrwałą wszechstronność, wydajność i zrównoważony rozwój.
- Bezproblemowe przepływy pracy podczas spotkań jeden kabel USB-C przesyła obraz, dane i zasilanie, umożliwiając szybkie i schludne konfiguracje spotkań. USB-C jako standard dla nowoczesnych przestrzeni współpracy wspiera bezproblemowe doświadczenia BYOD.
- Bezbłędna czytelność brak odbić od okien i innych źródeł światła eliminuje problemy z widocznością treści informacyjno-reklamowych oraz prezentacji w salach konferencyjnych
- Gwarantowane bezpieczeństwo obsługa LAN 802.1x zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla sieci korporacyjnych, dając spokój zespołom IT i środowiskom biznesowym.
- Ulepszona precyzja obrazu gdy ważna jest spójność marki i tożsamość korporacyjna, SpectraView Engine firmy NEC oferuje pełną kontrolę nad kolorem, gamą i jednolitością, zapewniając dokładne i efektowne treści.
- Szeroka kompatybilność AV w pełni interoperacyjna z głównymi platformami do sal konferencyjnych, takimi jak Crestron (XiO Cloud), Cisco Webex, Q-Sys i Microsoft Teams, gwarantuje bezproblemową integrację i przyszłą skalowalność.
| Waga | 34000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 1610 x 950 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Model | M652 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Zakrzywienie ekranu | 0 |
| Kontrast statyczny | 8 000:1 |
| Jasność | 550 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 135 |
| Waga | 26 |
| Wysokość | 832.4 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1454.5 |
| Głębokość | 59.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |