ładowarki samochodowe
Ładowarka samochodowa Maxo 38W
- Moc: 38
- Złącza: 1 x USB 3.0
- Rodzaj: Samochodowa
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 28 w magazynie
35,71 zł / szt
43,92 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 38 |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Wymiary | 47 x 24 x 24 mm |
| Waga | 20 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 60 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |