bluetooth
USB Adapter Bluetooth 5.0 USB-BT500
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Zasięg: Klasa 2. - 10m
- Profile: GAP (Generic Access Profile)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
39,54 zł / szt
48,63 zł brutto
- Bluetooth 5. 0 dla szybszego, większego zasięgu - przesyłanie danych nawet dwukrotnie szybciej niż dotychczas i dzięki 4-krotnemu zasięgowi w BLE
- Bezprzewodowe połączenie, bez ograniczeń - Umożliwia bezprzewodową komunikację z urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth
- Pełna kompatybilność - wsteczna kompatybilność z Bluetooth 2. 1/3.x/4.x
- Oszczędność energii dla urządzeń - Technologia niskoenergetyczna Bluetooth zapewniająca energooszczędną łączność bezprzewodową
- Ultra-mała konstrukcja - Bardzo przenośna i łatwa w użyciu.
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 90 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Zasięg | Klasa 2. - 10m |
| Profile | GAP (Generic Access Profile) |
| Wymiary | 7.1 x 14.9 x 17.4 mm |
| Waga | 1.9 |
| Pozostałe parametry | Modulacja GFSK dla 1M/2 Mb/s, /4-DQPSK dla 2 Mb/s; 8-DPSK dla 3 Mb/s |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |