tonery oryginalne
Toner Phaser 3320 11k 106R02306
- Rodzaj wkładu: Toner
- Wymiary:
33.2739 cm
26.9239 cm
16.0019 cm - Waga: 1.99
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
656,24 zł / szt
807,18 zł brutto
| Waga | 1660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 270 x 160 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Xerox |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Wymiary | 33.2739 cm |
| Waga | 1.99 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | Phaser™ 3320 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 11000 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |