tonery oryginalne
Toner Phaser 3320 11k 106R02306
- Rodzaj wkładu: Toner
- Wymiary:
33.2739 cm
26.9239 cm
16.0019 cm - Waga: 1.99
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
656.24 zł / szt
807.18 zł gross
| Weight | 1660 kg |
|---|---|
| Dimensions | 270 x 160 x 340 cm |
Technical Specifications
| Brand | Xerox |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Wymiary | 33.2739 cm |
| Waga | 1.99 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | Phaser™ 3320 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 11000 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |