akumulatory/baterie
RBC23 Akumulator do SUA1000RMI2U
- Wymagania środowiskowe:
Zakres temperatur (eksploatacja) Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia. 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 0 - 95 % - Liczba akumulatorów: 4
- Rodzaj: Akumulator
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 552,91 zł / szt
1 910,08 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Zakres temperatur (eksploatacja) Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia. 0 - 40 °C |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 68.6 x 152.4 x 94 mm |
| Waga | 2410 |
| Pozostałe parametry | Urządzenia w których jest wykorzystywany SU1000RM2U |
| Napięcie | 24 |
| Pojemność akumulatora | 14 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 12088 kg |
|---|---|
| Wymiary | 495 x 152 x 368 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |