Zestaw barbera Braun
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
5838
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Zestaw barbera Braun
Jeśli masz to narzędzie to można z powodzeniem wyczesać lub ogolić misia, lalkę, tatę, wuja czy dziadka. Po prostu załóż torbę biodrową i jesteś gotowy do zabawy: po naciśnięciu przycisku trymer do brody brzęczy i gładko przesuwa się po policzkach czy brodzie. Nożyczki i zabawkowa maszynka do golenia na mokro również czekają na użycie do strzyżenia i golenia włosów, które pozostawia skórę gładką i miękką. Na dokładkę mali fryzjerzy mogą wyciągnąć puszkę i nałożyć krem na brody i twarze swoich klientów. Dzieci ćwiczą swoje umiejętności motoryczne, empatię i wyobraźnię podczas zabawy.
Ten zestaw fryzjerski zawiera zasilaną bateryjnie maszynkę do brody, która jest wierną reprodukcją oryginalnego projektu Braun, ale oczywiście działa w sposób przyjazny dla dzieci i nie nagrzewa się ani nie tnie. Pasuje do torby do przechowywania, która zawiera wiele akcesoriów: grzebień, lusterko, nożyczki, szczotkę, zabawkową maszynkę do golenia na mokro, małą puszkę i dozownik mydła.
| Waga | 321 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 238 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 5838 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Inne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 15 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Beżowy, Brązowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |