Telewizor LED 43 cale 43LA2363DG
- Model:
43LA2363DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
43LA2363DG
FullHD
Odkryj doskonałej jakości obraz na ekranie telewizora Toshiba Full HD. Z ekranem o rozdzielczości 1080p można cieszyć się idealnie ostrą klarownością obrazu oraz najdrobniejszymi szczegółami i żywymi koloru.
AndroidTV
Odkryj świattysiąca filmów, seriali i gier razem z Android TV! Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi bezpośrednio na ekranie swojego telewizora dzięki systemowi Android oraz Google Voice Assistant. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu systemowi
Chromecast w prosty sposób udostępnisz naekranie telewizora filmy i zdjęcia bezpośrednio z telefonu lub komputera.
Chromecast built-in
Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.
Google Play
Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą rozrywkę, którą kochasz i pomaga odkrywać ją na nowe sposoby, zawsze i wszędzie.
TRU Resolution
Funkcja TRU Resolution automatycznie poprawia wyświetlanie treści o jakości niższej niż 4K, byś mógł się cieszyć ulubionymi filmami i serialami w jak najwyższej rozdzielczości.
TRU Micro Dimming
Funkcja TRU Micro Dimming zwiększa kontrast obrazu, optymalizując jego ciemniejsze i jaśniejsze obszary, by wyświetlać bardziej realistyczne treści.
Dolby Audio
Doświadcz rodzaj dźwięku,jaki normalnie można usłyszeć tylkow kinie. Ciesz sięautentycznie brzmiącymi dialogami i usłysz więcej z akcji toczącej się na ekraniedzięki Dolby Audio.
PrimeVideo
Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 43LA2363DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 608 |
| Głębokość z podstawą | 257 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| System TV | Android TV |
| Obraz | TRU Resolution |
| Jasność | 250 |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 42 |
| Waga | 7.05 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 561 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 965 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Waga | 9250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1040 x 660 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |