folie i szkła ochronne
Szkło ochronne ScreenForce Invisiglass iPhone 16 Pro
- Pasuje do:
iPhone 16 Pro
- Rodzaj: Szkło hartowane
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
85,92 zł / szt
105,68 zł brutto
Szkło ochronne InvisiGlass Treated do iPhone 16 Pro
InvisiGlass jest wzmocniony technologią wymiany jonowej, aby wyglądać i czuć się jak oryginalny ekran i chronić przed uderzeniami, zarysowaniami, pęknięciami, smugami, odciskami palców i nie tylko.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Belkin |
|---|---|
| Pasuje do | iPhone 16 Pro |
| Rodzaj | Szkło hartowane |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,3" |
| Kolor | Przezroczysty |
| Waga | 77 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 100 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |