uchwyty
Uchwyt półka do DVD 8kg MC-629
- Rodzaj: Ścienny
- Obciążenie (maks.): 8
- Uchwyt narożny: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
21,24 zł / szt
26,13 zł brutto
Uchwyt do DVD Maclean MC-629
Markowy uchwyt pod sprzęt np. DVD, tuner TV, konsolę itp.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 8 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 360 x 250mm |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt Maclean MC-629 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 270 x 380 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |