folie i szkła ochronne
Szkło ochronne ScreenForce Invisiglass iPhone 16 Pro
- Rodzaj: Szkło hartowane
- Pasuje do:
iPhone 16 Pro
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Full specification
Status: Out of stock
85.92 zł / szt
105.68 zł gross
Szkło ochronne InvisiGlass Treated do iPhone 16 Pro
InvisiGlass jest wzmocniony technologią wymiany jonowej, aby wyglądać i czuć się jak oryginalny ekran i chronić przed uderzeniami, zarysowaniami, pęknięciami, smugami, odciskami palców i nie tylko.
Technical Specifications
| Brand | Belkin |
|---|---|
| Rodzaj | Szkło hartowane |
| Pasuje do | iPhone 16 Pro |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,3" |
| Kolor | Przezroczysty |
| Weight | 77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 100 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |