USB
Karta sieciowa Micro USB -> RJ-45
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Liczba anten : Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
18,52 zł / szt
22,78 zł brutto
Karta sieciowa Micro USB -> RJ-45
- Plug&Play - wystaczy podłączyć urządzenie do portu micro USB i wszystko będzie działać poprawnie
- Połowa/Płny duplex 10/100 Mbps
- Obsługuje funkcje Auto-Negocjacji
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 110 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Wymiary | 200 x 22,5 x 16 mm |
| Waga | 40 |
| Pozostałe parametry | - Zgodny z interfejsem USB v. 1.0/1.1/2.0 |
| Wymagania sprzętowe | - Wolny port Micro USB |
| Interfejs | micro USB |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |