SmartWatch
Smartwatch Fit FW32 Neon
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Koperta: 44 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
64,54 zł / szt
79,38 zł brutto
Opływowa obudowa z ekranem dotykowym, wyposażona we wszystko co urządzenie smart może zaoferować:
- Krokomierz
- Pulsometr
- Monitor snu, natlenienia i ciśnienia krwi czy powiadomienia z mediów społecznościowych
I to nie wszystko.
| Waga | 87 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56 x 80 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maxcom |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Koperta | 44 mm |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 |
| Wymiary | 250 × 44.5 × 9.6 mm |
| Waga | 39 |
| Akcesoria w zestawie | Ładowarka |
| Bateria | bateria Li-ion 140 mAh |
| Czas czuwania (maks.) | 4 |
| Pamięć wewnętrzna | 256 |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | OLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 240 x 240 |
| Kolor | Różowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |