adaptery/przejściówki
Adapter USB-C to HDMI VGA
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Zastosowanie: Komputerowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
39,88 zł / szt
49,05 zł brutto
Adapter USB typu C na HDMI + VGA, szary
- Łatwo podłącz komputer do monitora VGA lub HDMI
- Podłącz dodatkowy monitor do swojego komputera dzięki USB Type-C
- Adapter wideo z USB typu C na HDMI i VGA
- Obsługuje rozdzielczości 4K przy 30 Hz dla HDMI i VGA do 1080p przy 60 Hz
- Umożliwia łatwe tworzenie kopii lustrzanych lub rozszerzanie obrazu komputera
- Nie jest potrzebne zewnętrzne źródło zasilania
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Wymiary | 85 x 45 x 17 mm |
| Waga | 36 |
| Długość przewodu | 15 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 90 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |