karuzele i pozytywki
Pozytywka Miś 18 cm
- Bezpieczeństwo:
Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z metkami z dalek
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
9116
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
32,90 zł / szt
40,47 zł brutto
Pozytywka Miś 18 cm
| Waga | 198 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 165 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z metkami z dalek |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 9116 |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | Wysokość: 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Beżowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |