słuchawki
Słuchawki HA-RX700
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 13 w magazynie
129,77 zł / szt
159,62 zł brutto
Słuchawki HA-RX700
- Głębokie, dynamiczne basy, dzięki zastosowaniu dużych 50 mm przetworników z magnesem neodymowym oraz systemu Ring Port
- System Ring Port zapewnia reprodukcję wysokiej jakości, dynamicznego dźwięku
- Szeroki pałąk zapewnia komfort użytkowania podczas długiego odsłuchu
- 3.5 metrowy przewód z pozłacanym wtykiem
- 6,3 mm przejściówka
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 250 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 25 |
| Czułość | 105 |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Waga | 330 |
| Impedancja | 48 |
| Długość przewodu | 3.5 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |