SmartWatch
Smartwatch EW04 czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Czas pracy na baterii/bateriach: 15
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
161,70 zł / szt
198,89 zł brutto
Ecowatch 4 łączy klasyczny styl z pełną funkcjonalnością. Jego intuicyjny interfejs, wytrzymała konstrukcja oraz szereg funkcji zdrowotnych sprawiają, że jest idealnym towarzyszem zarówno w pracy, jak i podczas treningów. Dzięki wbudowanej funkcji połączeń, pozostaniesz w kontakcie zawsze i wszędzie bez konieczności sięgania po telefon. Ten smartwatch to idealny wybór dla osób, które cenią sobie styl, ale nie chcą rezygnować z funkcjonalności.
| Waga | 146 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 170 x 70 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EcoWatch |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 15 |
| Złącza | Brak |
| Wymiary | 50 x 41 x 11.6 mm |
| Waga | 45 |
| Pozostałe parametry | Aplikacja: Oplayer SmartLife |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 260 mAh |
| Procesor | JieLi7013A6 |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,84'' |
| Rozdzielczość | 390 x 450 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |