telewizory
Telewizor LED 32 cale 32S5400A
- Model:
32S5400A
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
596,70 zł / szt
733,94 zł brutto
32S5400A
HD
Ciesz się przejrzystym obrazem w jakości HD.
HDR
Poprawiony kontrast oraz kolory.
Micro Dimming (Mikroprzyciemnianie)
Analizuje części obrazu TV, indywidualnie dostosowując jasność.
Dolby Audio
Zapewnia głęboki, czysty i potężny dźwięk głośników telewizora.
Android TV
Do łatwej i nieograniczonej rozrywki.
Asystent Google
Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania. Wydawaj mu polecenia.
NETFLIX
Nielimitowane filmy, seriale i wiele więcej.
YouTube
Zobacz, co ogląda świat.
| Waga | 5800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 790 x 125 x 510 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TCL |
|---|---|
| Model | 32S5400A |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 482 |
| Głębokość z podstawą | 182 |
| Waga z podstawą | 3.8 |
| Obraz | HDR |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| PVR/DVR | Nie |
| System TV | Android TV |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 27 |
| Waga | 3.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 440 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 730 |
| Głębokość | 11.5 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |