Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
14,00 zł / szt
17,22 zł brutto
Gra Rzutki to idealna propozycja dla wszystkich miłośników gier zręcznościowych. Dzięki uniwersalnym wymiarom i solidnemu wykonaniu, produkt ten sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i podczas spotkań towarzyskich czy imprez plenerowych. Możliwość zabawy samodzielnie lub w większym gronie sprawia, że rzutki z tarczą są doskonałym wyborem dla osób w każdym wieku. Średnica tarczy wynosi ok. 30 cm
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 400 x 460 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 007451 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 45 x 40 x 2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |