zegary
Zegar ścienny CWA 100
- Średnica: 30
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
46,50 zł / szt
57,20 zł brutto
- Zegarek kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
- Duża, biała tarcza z cyframi arabskimi i wskazówką sekundową
| Waga | 870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 310 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Średnica | 30 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | 31,2 cm x 36 cm x 5,5 cm |
| Waga | 877 |
| Materiał | 600D |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |