Smartwatch C4 2 cale 300 mAh czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Wymiary:
Wymiary:
51 x 41 x 9,8 mmRozmiar paska:
Szerokość: 22 mm, długość po rozłożeniu 248 mm - Pełna specyfikacja
Smartwatch o szerokich horyzontach
W zestawie znajduje się pasek w kolorze ciemnoszarym lub srebrnym. Inne paski należy zakupić osobno.
Duży ekran 2.01 zobaczysz więcej
Wyjątkowo smukły design ze stosunkiem ekranu do obudowy 81,7% oraz odświeżaniem 60Hz zapewnia płynne i wciągające wrażenia wizualne.
Ekran o ultra wąskich krawędziach i dużej powierzchni, z proporcją ekranu do obudowy wynoszącą aż 81,7% i częstotliwością odświeżania wynoszącą 60Hz, zapewnia wyjątkowo płynne wrażenia podczas użytkowania.
Personalizowane motywy koperty
Pobierz wzór spośród szerokiej gamy pięknych tarcz zegarków w różnych stylach, które idealnie odzwierciedlą Twój nastrój.
Wyraź siebie na ekranie
Prześlij kilka zdjęć i ciesz się nowym stylem za każdym razem, gdy obudzisz ekran, który zmieni się między Twoimi osobistymi obrazami.
Lekki i komfortowy
Smukły design zapewnia wygodne dopasowanie, nie rezygnując przy tym z elegancji.
Tak cienki: 9.8 mm
Tak lekki: 29g
Stylowe rozmowy
Odbieraj połączenia bezpośrednio z nadgarstka, niezależnie od tego, czy trenujesz, czy uczysz się.
Monitoring zdrowia
Monitoruj swoje tętno, poziom tlenu oraz stres przez cały dzień, aby uzyskać pełny obraz swojego zdrowia.
Powiadomienia o nieprawidłowościach
Otrzymasz powiadomienia o nieprawidłowości w wartościach tętna, poziomie tlenu we krwi oraz poziomie stresu, a także o zalecanych ćwiczeniach oddechowych.
Monitorowanie snu z SI
Noś zegarek nocą, aby monitorować swój sen.
Osobisty asystent na ręce
Otrzymuj powiadomienia o połączeniach, wiadomościach, prognozie pogody, alarmach i nawet przypomnienia o siedzącym trybie życia, wszystko na swoim nadgarstku.
Ponad 100 trybów sportowych
Odkryj świat sportów i aktywności z ponad 100 specjalistycznymi trybami, które wzbogacą Twoje treningi.
Wodoszczelność 2ATM
Radzi sobie z potem, zachlapaniami i krótkimi pływaniami bez wysiłku.
Poziom wodoodporności 2ATM według testów laboratoryjnych Mibro może wykazywać różne efekty w praktyce, w zależności od warunków użytkowania, takich jak temperatura, wilgotność czy różnice ciśnień. Należy unikać noszenia zegarka podczas surfingu, nurkowania, czy kąpieli w gorących źródłach oraz innych podobnych aktywności.
Nawet 10 dni pracy na jednym ładowaniu
Technologia niskiego poboru mocy z podwójnym rdzeniem oraz inteligentne zarządzanie energią znacząco wydłużają czas pracy na baterii, nawet do 10 dni.
| Waga | 127 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 80 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mibro |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Wymiary | Wymiary: Rozmiar paska: |
| Pozostałe parametry | Waga:
|
| Bateria | Pojemność baterii: 300 mAh, Lithium-Ion (Li-Ion)
|
| Pamięć wewnętrzna | 128 |
| Procesor | SF32LB523UB6 Arm Cortex-CM33(2 in 1),2.5D Graphics |
| Funkcje | Czujniki: Funkcje:
|
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 2'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |