Torby/Walizki/Plecaki
Plecak Take2Cabin S Ryanair żółty
- Wymiary:
40 x 25 x 20 cm
- Waga: 460
- Pozostałe parametry:
Strona zewnętrzna:
- Materiał: miękki
- Suwaki
- Uchwyty: uchwyt(y) na górze
- Mocowanie smart sleeve
- Szelki plecaka: ergonomiczne
- Walizka kabinowa
- Uchwyt na butelkę
- Paski zacisk
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
139,47 zł / szt
171,55 zł brutto
Plecak Take2Cabin S Ryanair
- Zgodność z zasadami dotyczącymi bezpłatnego bagażu podręcznego Ryanair
- Uchwyt na butelkę - boczna kieszeń z elastyczną przegrodą z tkaniny pozwala na łatwe przechowywanie butelki
- Smart sleeve - funkcja ułatwiająca przenoszenie na uchwycie walizki
- Przegródka na ubrania z pasami zabezpieczającymi
- Organizacja wewnętrzna - przednia komora zapinana na zamek i wewnętrzne otwarte kieszenie zapewaniają doskonałą organizację mniejszych przedmiotów
- Recyclex - w pełni wykonane z tkanin Recyclex przy użyciu Recycle Material Technology
| Waga | 450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 320 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AMERICAN TOURISTER |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 25 x 20 cm |
| Waga | 460 |
| Pozostałe parametry | Strona zewnętrzna:
|
| Pozostałe informacje | Ta walizka kabinowa rozmiar S ma wymiary 40 x 25 x 20 cm i może być zabrana na pokład 72 różnych linii lotniczych. |
| Rodzaj | Plecak |
| Pojemność | 24.2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |