routery xDSL
Router Multi-WAN VPN ER605 Gigabit
- Model:
ER605
- Standardy: 802.3
- Bezpieczeństwo:
Filtrowanie:
- Filtrowanie grup WEB
- Filtrowanie adresów URL
- Bezpieczeństwo sieciowe
Ochrona przed atakami ARP:- Wysyłanie pakietów GARP
- Skanowanie ARP§
- Wiązanie adresów IP
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
206,43 zł / szt
253,91 zł brutto
Router Multi-WAN VPN ER605 Gigabit
- Działanie zintegrowane z platformą Omada SDN: bezobsługowa konfiguracja ZTP, centralne zarządzanie w chmurze i inteligentne monitorowanie.
- Centralne zarządzanie: dostęp z poziomu chmury i aplikacja Omada to wygoda zarządzania.
- Pięć portów gigabitowych: szybka łączność przewodowa.
- Do 3 portów Ethernet WAN: 1 gigabitowy port WAN i 2 gigabitowe porty WAN/LAN z równoważeniem obciążenia pasma zwiekszają możliwości używania wielu linii łącz szerokopasmowych.
- Jeden port USB WAN: połączenie mobilne za pomocą modemu USB 4G/3G pozwala na utworzenie łącza zapasowego.
- Bardzo bezpieczna sieć VPN: obsługa do 20 połączeń LAN-to-LAN IPsec, 16 połączeń OpenVPN*, 16 połączeń L2TP oraz 16 połączeń PPTP VPN.
- Niezawodne zabezpieczenia: zaawansowane reguły zapory sieciowej, ochrona przed atakami DoS, filtrowanie adresów IP/MAC/URL zapewniają ochronę sieci i danych.
| Waga | 684 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 157 x 192 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | ER605 |
| Standardy | 802.3 |
| Bezpieczeństwo | Filtrowanie:
|
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymiary | 158 × 101 × 25 mm |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz DC 12V/1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |