słuchawki
Słuchawki douszne Bluetooth HE06 czerwone
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Dźwięk: Stereo
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
38,01 zł / szt
46,75 zł brutto
Lenovo Słuchawki Bezprzewodowe HE06
Specyfikacja techniczna:
| Bluetooth: | Tak, v 5.0 |
| Czas ładowania: | do 2h |
| Czas pracy: | do 10h |
| Czas pracy na baterii: | do 10h |
| Czułość: | 105 dB+/-3dB |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Impedancja: | 32 |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Bluetooth 5.0 |
| Konstrukcja: | Douszne |
| Łączność: | Bezprzewodowa Bluetooth 5.0 |
| Maksymalny czas czuwania: | do 120 h |
| Mikrofon: | Tak, Wbudowany |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Pojemność baterii: | 105mAh |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Waga: | 50 g |
| Zasięg: | do 10 m |
| Zawartość opakowania: | Słuchawki |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 95 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Złącza | Brak |
| Zasięg | 10 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Waga | 50 |
| Impedancja | 32 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |