puzzle
Puzzle 3D LED Latający Holender
- Liczba elementów: 360
- Nr katalogowy:
306-L527H
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
136,00 zł / szt
167,28 zł brutto
Puzzle 3D okrętu Latający Holender.
W opakowaniu znajduje się 360 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wielkość budowli po złożeniu to 68 x 26 x 64 cm.
| Waga | 1498 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 452 x 315 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 360 |
| Nr katalogowy | 306-L527H |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | Wymiary modelu: 68 x 26 x 64 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |