źródła światła
Żarówka Smart WiFi Tapo L520E
- Liczba diod: 1
- Pobór mocy: 7.8
- Akcesoria w zestawie:
- Tapo L520E
- Instrukcja szybkiej instalacji
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
28,15 zł / szt
34,62 zł brutto
Żarówka Smart WiFi Tapo L520E
- Możliwość przyciemniania
- Nie wymaga koncentratora
- Sterowanie głosowe (działa z Amazon Alexa i Google Assistant)
- Zdalne sterowanie
- Harmonogram i timer
- Łatwa konfiguracja
- Tryb nieobecności
- Monitorowanie energii
- Udostępnianie urządzeń
| Waga | 91 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 60 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Liczba diod | 1 |
| Pobór mocy | 7.8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Temperatura barwowa | 4000 |
| Strumień świetlny | 806 |
| Kąt świecenia | 220 |
| Ważne | Zdjęcie podglądowe, żarówka o barwie zimnej białej. |
| Gwint | E27 |
| Napięcie | 230 V |
| Barwa światła | biała zimna |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj diod | LED |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |