pokrowce/etui
Etui CamShield Xiaomi Redmi Note 9/9T Czarne
- Pasuje do:
Xiaomi Redmi Note 9
Xiaomi Redmi Note 9T
- Wymiary:
163.97 x 79.35 x 1.6mm
- Waga: 27.7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
14,90 zł / szt
18,33 zł brutto
Zadbaj nie tylko o ochronę swojego urządzenia, lecz i swoją prywatność dzięki wysokiej klasy etui CamShield. CamShield został wykonany z wytrzymałego tworzywa PC, które cechuje wysoka odporność na ścieranie oraz uszkodzenia mechanicznie. Warto wspomnieć także o głównym atutucie produktu, którym niewątpliwie jest zamontowany na rewersie slider, dzięki któremu zasłonimy i jednocześnie ochronimy aparat.
| Waga | 93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 115 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nillkin |
|---|---|
| Pasuje do | Xiaomi Redmi Note 9 Xiaomi Redmi Note 9T |
| Wymiary | 163.97 x 79.35 x 1.6mm |
| Waga | 27.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | etui - plecki |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,53'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |