Router BE3600 2.5G EU
- Model:
BE3600
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 0-40°C
- Wilgotność robocza: 10-90% wilgotności względnej (bez kondensacji)
- Temperatura przechowywania: od 40 do 70°C
- Wilgotność podczas przechowywania: 5-90% wilgotności względnej (bez kondensacji)
- Pełna specyfikacja
Ultraszybka sieć Wi-Fi 7
Prędkość bezprzewodowa na poziomie 3600 MB/s
Czterordzeniowy układ scalony firmy Qualcomm
Moc obliczeniowa do 10 120 DMIPS
Jednoczesne użycie dwóch pasm częstotliwości z funkcją MLO
Teoretyczna prędkość szczytowa do 3,57 GB/s
Ulepszona technologia OFDMA
Szybsza transmisja i mniejsze opóźnienia
Port Ethernet 2,5 G
Odkryj potencjał szerokopasmowy 2000 M
4 niezależne wzmacniacze sygnałowe o wysokiej wydajności
Mocny sygnał przenikający przez ściany
Wi-Fi 7 odświeża się z prędkością światła. Bezproblemowa i szybka praca na poziomie 3600 MB/s*
Dwa pasma częstotliwości o prędkości bezprzewodowej 3570 MB/s*. W połączeniu z pasmami 5 GHz, 2x2 MIMO i 160 MHz uwolnisz potencjał Wi-Fi 7 i doświadczysz prędkości sieciowych przekraczających wszelkie wyobrażenia.
*3570 MB/s to teoretyczna maksymalna prędkość sieci bezprzewodowej dla jednoczesnych dwóch pasm częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz. Rzeczywista prędkość zależy od środowiska użytkowania.
*Dane pochodzą z laboratoriów wewnętrznych firmy Xiaomi i dotyczą porównania z Xiaomi Router AX3000T. Rzeczywiste prędkości mogą się różnić w zależności od urządzenia i czynników środowiskowych.
Szybka i stabilna praca
Połącz się z pasmami częstotliwości 2,4G i 5G jednocześnie, wykorzystując równoległe kanały danych, zwiększając wydajność i ograniczając zakłócenia z otoczenia.
Enhanced OFDMA. Wydajna transmisja nawet przy wielu urządzeniach
Dzięki technologii OFDMA i zaawansowanej alokacji Multi-RU przepustowość jest przypisywana w sensowniejszy sposób, a użycie jest zoptymalizowane zgodnie z wymaganiami prędkości sieciowej różnych urządzeń. Gwarantuje to wysoką prędkość w rozgrywce online, streamingu HD i połączeniach wideo.
Szybka transmisja 4K QAM. Wyjątkowa prędkość
Technologia 4K QAM zwiększa przepustowość danych i ilość jednorazowo przesyłanych danych do 120%, gdy jest używana z urządzeniami obsługującymi 4K QAM, dzięki czemu sieć Wi-Fi jest szybsza niż kiedykolwiek wcześniej.
Nowy procesor Qualcomm. 4 rdzenie zapewniające szybkie i stabilne przetwarzanie
Nowy czterordzeniowy procesor Qualcomm 1,1 GHz Wi-Fi 7 zapewnia moc obliczeniową sięgającą 10120 DMIP, wysoką przepustowość, szybką i niezawodną pracę oraz obsługę do 128* urządzeń jednocześnie.
Port Ethernet 2,5G. Wykorzystaj potencjał łączności szerokopasmowej 2000 M
Zawiera jeden port Ethernet 2,5G obsługujący łączność szerokopasmową 2000 M. W połączeniu z trzema portami Ethernet gigabit możesz w pełni wykorzystać połączenie szerokopasmowe. Router obsługuje także agregację dwóch portów LAN i dostosowanie ustawień IPTV, dzięki czemu możesz łączyć się z konsolami do gier, telewizorami i laptopami.
Ściany to żadne ograniczenie. Dobry zasięg i mocny sygnał
Cztery wydajne, niezależne wzmacniacze sygnału gwarantują, że sygnały Wi-Fi zawsze są mocne. Duża moc transmisji sygnału i wyjątkowa wrażliwość na odbiór oznaczają, że ściany nie stanowią ograniczenia.
Opatentowana sieć Mesh od Xiaomi. Natychmiastowe przełączanie się między sieciami Wi-Fi
Obsługa mieszanych sieci umożliwiająca połączenie do 10 routerów jednocześnie. Śmiało przemieszczaj się po domu i automatycznie łącz się z najszybszym węzłem routera w ciągu milisekund, korzystając z samonaprawiającej się sieci, która natychmiast zapewnia dodatkowe ścieżki w przypadku awarii routera.
Wyjątkowe przyspieszenie w smartfonach Xiaomi
Smartfony Xiaomi i Redmi są automatycznie rozpoznawane i traktowane priorytetowo, aktywując wyjątkowy kanał przyspieszenia w grach, aby skutecznie zmniejszyć opóźnienie.
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 225 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Model | BE3600 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie sieci Wi-Fi |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45), 3 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Liczba anten | 4 |
| Standardy | 802.11ax, 802.11be |
| Wymiary | 209.98 x 40.95 x 219.83 mm |
| Waga | 0.49 |
| Zasilanie | 12V/1.5A(TBD) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |