pralki
Pralka EY 26SB7-S
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Poziom hałasu wirowania: 71 - 75 dB
- Klasa głośności: A
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
855,74 zł / szt
1 052,56 zł brutto
| Waga | 57000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 544 x 650 x 880 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Poziom hałasu wirowania | 71 - 75 dB |
| Klasa głośności | A |
| WiFi | Nie |
| Ilość programów prania | 16 |
| Pojemność bębna | 45 |
| Programy i opcje prania | Opóźniony start |
| Waga | 55 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 46.7 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 1200 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |