Klocki ORP Orzeł 193 klocki
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych.
- Liczba elementów: 193
- Nr katalogowy:
COBI-4855
- Pełna specyfikacja
Klocki ORP Orzeł 193 klocki
Model ORP Orzeł w skali 1:300 pozwala przenieść się w czasy brawurowych misji, które rozsławiły tę legendarną jednostkę u progu II wojny światowej. To pierwszy model z serii kompaktowych okrętów podwodnych w skali pasującej do ogromnych pancerników z serii HISTORICAL COLLECTION WWII i zarazem doskonała propozycja dla miłośników historii, marynistyki oraz precyzyjnych modeli.
Zestaw został wydany we współpracy z Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, co dla naszej firmy jest zaszczytem i przyjemnością, a symbol tej placówki zawsze będzie mile widziany na pudełkach z naszymi zestawami.
Dodaj model ORP Orzeł do swojej kolekcji i stań się właścicielem kawałka polskiej historii. To wyjątkowy zestaw, który łączy precyzję wykonania, wartość edukacyjną i radość budowania.
Niech legenda polskiego okrętu klasy Orzeł zagości w Twojej kolekcji gotowa do wystawienia, podziwiania i dumy z polskiego dziedzictwa morskiego.
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 35-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
| Waga | 205 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 330 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. |
| Liczba elementów | 193 |
| Nr katalogowy | COBI-4855 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 7,5 x 28,5 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |