radioodtwarzacze
Radio EWA Srebrny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
64,67 zł / szt
79,54 zł brutto
Przenośny odbiornik radiowy z zakresem fal DŁUGICH i UKF.
Radioodbiornik może być zasilany z sieci 230V lub baterii.
Dla wygody użytkowania radio wyposażono w wygodną rączkę do przenoszenia, antenę teleskopową i gniazdo słuchawkowe.
| Waga | 695 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 230 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 215 x 126 x 56 mm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | - Moc wyjściowa : 500mW |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |