routery xDSL
Router Archer C64 AC1200 1WAN 4LAN
- Model:
AC1200
- Pasmo: 2,4 GHz
- Bezpieczeństwo:
Szyfrowanie sieci WiFi:
- WPA
- WPA2
- WPA3
- WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)
Ochrona sieci:
- Zapora sieciowa SPI
- Kontrola dostępu
- Wiązanie adresów IP i MAC
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
106,38 zł / szt
130,85 zł brutto
Bezprzewodowy router MU-MIMO AC1200
- Obsługa standardu Wi-Fi 802.11ac Wave2 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i 400 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Wzmocniony zasięg Wi-Fi Cztery anteny dbają o stabilne połączenia bezprzewodowe i optymalny zasięg sieci.
- MU-MIMO Technologia MU-MIMO umożliwia łączenie się z dwoma urządzeniami jednocześnie, co sprawia, że wydajność routera wzrasta dwukrotnie..
- Beamforming Technologia transmisji kierunkowej zapewnia wysoką wydajność połączeń bezprzewodowych.
- Tryb AP Obsługa trybu AP umożliwia utworzenie punktu dostępowego Wi-Fi.
- Inteligentna łączność Funkcja Smart Connect umożliwia przydzielanie klientom mniej obciążonego w danym momencie pasma, natomiast Airtime Fairness wpływa na optymalizację czasu korzystania z sieci.
- Bezproblemowa konfiguracja Dzięki aplikacji TP-Link Tether zarządzanie siecią jest niezwykle łatwe.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | AC1200 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie sieci WiFi:
Ochrona sieci:
|
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | 802.11n |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 120 × 120 × 27,9 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Protokoły:
Kontrola rodzicielska:
Typy sieci WAN:
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 300 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |