blendery/rozdrabniacze
Blender ręczny MSMP1000
- Moc: 350
- Mycie w zmywarce: Tak
- Kruszenie lodu: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
56,34 zł / szt
69,30 zł brutto
Komfort
- Smukły kształt, elegancki design.
- Ergonomiczny kształt urządzenia dzięki któremu blendowanie, mieszanie i miksowanie jest dużo łatwiejsze.
- Końcówka miksująca o kształcie zapobiegającym rozpryskiwaniu.
- Łatwe czyszczenie. Elementy wyposażenia poza blokiem z silnikiem oraz napędem rozdrabniacza uniwersalnego można myć w zmywarce.
Wszechstronność
- Końcówka miksująca z tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury.
Bezpieczeństwo
- Wszystkie elementy z tworzywa sztucznego są wolne od bisfenoli (BPA free).
| Waga | 815 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 245 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 350 |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Kruszenie lodu | Nie |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Końcówka | Plastikowa |
| Wymiary | 37.4 x 6.1 x 6.1 cm |
| Waga | 0.6 |
| Długość przewodu zasilającego | 150 |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |