grzechotki i gryzaki
Grzechotka Lew 18 cm
- Bezpieczeństwo:
- Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie oraz doczepione metki wraz z plastikowymi łącznikami.
- Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki prz
- Nr katalogowy:
9326
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
15,99 zł / szt
19,67 zł brutto
Grzechotka Lew 18 cm
Ten uroczy produkt z kategorii "Dla najmłodszych" to idealny wybór dla maluszków od pierwszych dni życia. Wykonany z miękkiego pluszu o wysokości 18 cm, zapewniający bezpieczeństwo i komfort podczas zabawy.
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 160 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 9326 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | Wysokość: 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Materiał | Plusz |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |