słuchawki
RP-HJE125E-R Czerwony
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
24,00 zł / szt
29,52 zł brutto
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 55 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Panasonic |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 |
| Czułość | 97 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Waga | 4 |
| Pozostałe parametry | - Przetwornik (średnica w mm): 9.0 |
| Impedancja | 16 |
| Długość przewodu | 1.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |