radioodtwarzacze
Radioodtwarzacz KDC-BT960DAB
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzacz CD: Tak
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
619,00 zł / szt
761,37 zł brutto
Radioodtwarzacz KDC-BT960DAB
- DAB+ Radio cyfrowe, analogowe radio FM z funkcją RDS i odbiorem radia AM.
- Technologia Bluetooth do rozmów w trybie głośnomówiącym i strumieniowego przesyłania muzyki.
- Używaj swojego smartfona jak bezprzewodowego pilota z aplikacją KENWOOD Remote.
- Ciesz się strumieniowym przesyłaniem dźwięku, przełączając się między 5 podłączonymi urządzeniami BT z funkcją Music Mix.
- Gotowa usługa głosowa oparta na chmurze Amazon Alexa.
- Odtwarzanie plików muzycznych MP3/WMA/AAC/WAV/FLAC.
- Cyfrowy procesor dźwięku, wyrównanie czasowe i 13-pasmowy korektor dźwięku dla optymalnego dostrojenia dźwięku.
- 3 przedwzmacniacze RCA o dużej mocy (5,0 V) do podłączenia wielu wzmacniaczy mocy.
- Szeroki 1,5-liniowy wyświetlacz LCD o wysokim kontraście, szerokim kącie widzenia i podświetleniu o zmiennej kolorystyce.
- Język menu w języku angielskim (domyślnie), rosyjskim, hiszpańskim, francuskim lub niemieckim.
| Waga | 1677 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 238 x 228 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kenwood |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Moc wyjściowa | 50 |
| Pamięć stacji | 24 |
| Rozmiar | 1 DIN |
| Odtwarzane formaty wideo | Brak |
| Odtwarzane formaty zdjęć | Brak |
| System | Brak danych |
| Odtwarzane formaty audio | FLAC |
| Złącza | 1 x Audio Line-out (Back) |
| Wymiary | 182 x 53 x 155,5 mm |
| Waga | 1.2 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Tuner TV | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |