suszarki do włosów
Suszarka do włosów HC35 Ocean
- Moc: 2000
- Jonizacja: Tak
- Zimny nadmuch: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,01 zł / szt
109,48 zł brutto
HC 35 Suszarka do włosów
- Silnik DC o wysokiej mocy (16002000 W)
- 3 stopnie grzania i nadmuchu
- Kontrolka trybu pracy LED
Praktyczna mała suszarka do włosów
Wydajna, a zarazem kompaktowa suszarka do włosów HC 35 Ocean firmy Beurer zachwyca nowoczesnym wzornictwem w kolorze turkusowym i stanowi ozdobę każdej łazienki. Dzięki praktycznemu workowi do przechowywania suszarkę do włosów można szybko schować w szafie lub w torbie podróżnej.
- Silnik DC o wysokiej mocy (1600-2000 W)
- 3 stopnie grzania i nadmuchu
- Kontrolka trybu pracy LED
- Gładkie, lśniące włosy dzięki zintegrowanej funkcji jonizacji
- Utrwalenie stylizacji dzięki blokowanemu ustawieniu zimnego powietrza
- Regulowana dysza do stylizacji
- Łatwe czyszczenie dzięki zdejmowanemu filtrowi bezpieczeństwa
- Automatyczne wyłączanie w przypadku przegrzania silnika
- Uchwyt do zawieszenia dla łatwego przechowywania
- Utrwalenie stylizacji dzięki ustawieniu zimnego powietrza
| Waga | 915 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 215 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Moc | 2000 |
| Jonizacja | Tak |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Dyfuzor | Nie |
| Składany uchwyt | Nie |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Liczba prędkości nawiewu | 3 |
| Tryb Turbo | Nie |
| Koncentrator | Nie |
| Wymiary | 13.1 x 8.5 x 28.6 cm |
| Waga | 0.61 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1.7 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Turkusowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |