UPS ECO Pro 700 AVR CDS TOWER
- Liczba akumulatorów: 1
- Moc czynna: 420
- Czas ładowania: 7
- Pełna specyfikacja
Zasilacze UPS serii ECO PRO AVR CDS zabezpieczają podłączone urządzenia przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, zapewniając ich dłuższe i pewniejsze działanie. Głównym przeznaczeniem zasilaczy z serii ECO PRO AVR CDS jest zabezpieczenie przed niekontrolowaną utratą zasilania: komputerów PC, stanowisk DTP i stacji roboczych, kas fiskalnych, systemów telewizji przemysłowej CCTV oraz internetowych urządzeń telekomunikacyjnych. Produkty serii ECO PRO AVR CDS posiadają system "Clear Digital Sinus" umożliwiający generację na wyjściu zasilacza UPS napięcia o sinusoidalnym kształcie (przy pracy bateryjnej) oraz funkcję "zimnego startu", która umożliwia uruchomienie zasilacza nawet wówczas, gdy zasilanie z sieci jest niedostępne. Oferowana seria zasilaczy wyposażona została w układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego AVR oraz interfejs komunikacyjny USB HID.
| Waga | 7000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 405 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EVER |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Moc czynna | 420 |
| Czas ładowania | 7 |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Wymiary | 150 x 90 x 350 mm |
| Waga | 6.55 |
| Oprogramowanie | PowerSoft |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 700 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |