niszczarki
Niszczarka JP 526C
- Rozmiar cięcia w mm: 2 x 10
- Wymiary:
795 x 335 x 460 mm
- Waga: 44
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
2 967,00 zł / szt
3 649,41 zł brutto
Kompaktowe niszczarki biurowe wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne, pozwalające na pełną automatyzację procesu niszczenia. Prosta, minimalistyczna bryła niszczarki doskonale wkomponowuje się w nowoczesną przestrzeń biurową.
| Waga | 53000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 490 x 910 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wallner |
|---|---|
| Rozmiar cięcia w mm | 2 x 10 |
| Wymiary | 795 x 335 x 460 mm |
| Waga | 44 |
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/70g) | 20 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 270 |
| Pojemność kosza | 53 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | F - 2 |
| Możliwość niszczenia | płyty CD/DVD |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |