radioodtwarzacze
Radio Julia 3 czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
75,67 zł / szt
93,07 zł brutto
Radio Julia 3 czarny
- Duża, czytelna skala
- Wygodne strojenie
- Wygodna regulacja głośności
- Regulacja barwy dźwięku
- Gniazdo słuchawkowe
- Antena teleskopowa obrotowa
- Zasilanie sieciowe i bateryjne
| Waga | 1160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 270 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 245x145x90 mm |
| Waga | 900 |
| Pozostałe parametry | - Typ baterii: R20 |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |